MERSİN ASMA TAVAN USTASI

Mersin Asma Tavan Ustası ile iletişime geçin mekanlarınıza alçıpandan dekoratif ve şık modellerlerden estetiklik kazandıralım. Mersin’deki yapılarınıza dekorasyonun olmazsa olmazlarından asma tavan düşünüyorsanız ustalarımızın  uyguladığı modellerini buradan inceleyebilirsiniz. Ya da sizin istediğiniz değişik modelleri alanında uzman Mersin Asma Tavan Ustası  ile dairelerinizde biz uygulayalım.

Asma Tavan, tavan yüküne uygun askı sistemi, birbirine klipsler yardımı ile sabitlenmiş ana ve tali taşıyıcı Tavan C Profiller ve tek, çift veya üç kat Alçıpan kullanılarak oluşturulan, üzerinde talep edilen ses yalıtımı ve yangın dayanımı kriterlerine göre yoğunluğu belirlenmiş uygun kalınlıkta mineral yün yalıtım levhası bulunan tavan sistemidir. Alçıpan asma tavan ve led spot aydınlatmalı ışık bandı ve dekorasyon uygulamalarımızı alçıpan asma tavan detayı, alçı çekilmesi, istenilen desen ve renkte boya yapılması ve spot led dahil sizi kimseyle uğraştırmadan hızlı ve kusursuz bir biçimde anahtar teslim uygulamaktayız.

Asma tavan ve gizli ışık modellerimiz buradaki resimlerden ibaret değildir ister bizim önereceğimiz isterseniz sizin internetten veya bir mekanda gördüğünüz modeli Mersin asma tavan ustası ile kusursuz bir şekilde uygulamaktayız.Yani kısacası siz hayal edin biz uygulayalım; Eviniz ya da iş yeriniz için en uygun tasarımı sizin için profesyonel ekibimizle uyguluyoruz  Asma tavan,gizli

ışık,kartonpiyer,kemer,boya,tadilat,tamirat,kırım-yıkım,moloz atımı,tesisat,parke, kapı,seramik

gibi birçok hizmeti vermekteyiz

mersin alçıpan ustası
mersin asma tavan modelleri

mersin asma tavan ustası